İş Sağlığı Hizmeti
İş Sağlığı Hizmeti

İşyeri Hekimi Görevlendirme Sağlık Personeli Görevlendirme İşe Giriş ve İşe Dönüş Muayeneleri İşe Giriş Sağlık Raporu İlkyardım ve Acil Müdahale Fiziki Muayene Sağlık Gözetimi İş Hijyeni Eğitim ve ÖlçümleriRöntgen EKG İşitme Te..

Devamını Gör
Risk Değerlendirmesi
Risk Değerlendirmesi

Risk değerlendirmesi, iş sağlığı ve güvenliğini kapsayan 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile iş yaşamımızın her alanında bizi etkileyen tehlikelerin ve risklerin belirlenmesi, önlemler alınması için yapılan değerlendirmelere denir. İş sağlığının hayati nokt..

Devamını Gör
Acil Durum Planı Hazırlanması
Acil Durum Planı Hazırlanması

Acil Durum Planı, iş yerinin tamamında veya bir kısmında meydana gelebilecek yangın, patlama, doğal afet gibi acil müdahale, mücadele, ilk yardım veya tahliye gerektiren olaylar sırasında yapılacak iş ve işlemler dahil bilgiler ve uygulamaya yönelik eylemlerin yer aldığı plandır. İ..

Devamını Gör
İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti
İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti

Hizmetin başlamasına istinaden görevlendirilen İş Güvenliği Uzmanlarımız kuruluşları ziyaret ederek ön bir rapor hazırlar ve sunarlar. İş Güvenliği Uzmanlarımız, hizmet verdikleri kuruluşlarda sunmuş oldukları hizmetleri ve raporlamaları kayıt altında tutarlar. Kuruluşlarda sağlı..

Devamını Gör
Patlamadan Korunma
Patlamadan Korunma

İşyerinde patlamaya yol açacak maddeleri ve ortamları göz önünde bulundurup; - Patlayıcı ortam oluşmasını önleyerek, - Patlayıcı ortam tutuşmasını önleyerek, - Patlamanın, çalışanlar üzerindeki zararlı etkilerini azaltacak tedbirler alarak, - İşyerinde..

Devamını Gör
Sağlık ve Güvenlik Planı
Sağlık ve Güvenlik Planı

Muhtemel risklerin değerlendirilip yapı işi süreci boyunca sağlık ve güvenlik ile ilgili alınacak tedbirlerin, organizasyon yapısının, çalışma yöntemlerinin ve bunlara ilişkin işlerin ne zaman ve kim tarafından yapılması gerektiğinin belirlendiği, aynı yapı sahasında faaliyet g..

Devamını Gör
İşyeri Hekimliği Hizmeti
İşyeri Hekimliği Hizmeti

ÇAĞ OSGB hizmet sunduğu kuruluşlara, ihtiyaçları doğrultusunda tecrübeli ve uzman İşyeri Hekimleri ile hizmet sağlar. İşyeri hekiminin işi çalışanların işe uygunluğunu denetleyip, onları meslek hastalıklarına karşı korumaktır. Kuruluşlarda sağlıklı ve güvenlikli &ccedi..

Devamını Gör
Yangın Güvenliği
Yangın Güvenliği

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 30.06.2012 tarihli 28339 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 6331 sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunun 11 inci maddesinin (1) c bendinde Acil durumlarla mücadele için işyerinin büyüklüğü ve taşıdığı ö..

Devamını Gör
Eğitim ve Tatbikatlar
Eğitim ve Tatbikatlar

İşyerlerinde yangın çıkması muhtemel yerlerin belirlenmesi, yangınla mücadele malzemelerinin standartlara uygun olarak seçilmesi, acil kaçış yollarının belirlenerek gerekli levhalarla işaretlenmesi, yangınla mücadele malzemelerinin tamamının periyodik olarak kontrol&uu..

Devamını Gör

Çağ Osgb
Genelde 5 dk içinde yanıt verir.

Yakup Yılmaz
Merhaba 👋

Size nasıl yardımcı olabilirim?
×
Çağ Osgb WhatsApp Bilgi Hattı